Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Сесія для географів

На факультеті природничих наук пройшла сесія для географів, яка проходила з 14 по 20 жовтня у м. Кремінна.

Незважаючи на дефіцит часу, всі працювали інтенсивно – у дві зміни. Лекції, практичні заняття, контрольне тестування, консультації  тривали з ранку до вечора. Крім цього, магістрантам-першокурсникам були запропоновані теми магістерських робіт, надані консультації наукових керівників та розроблені індивідуальні плани виконання магістерських досліджень. Магістранти другого року навчання пройшли процедуру публічного передзахисту вже виконаних ними магістерських робіт. Студенти 5 курсу отримали настанови та роз’яснення щодо проходження  виробничої педагогічної практики.

Не лише навчальна робота, а й задоволення від зустріч, нових знайомств та неформального спілкування – це те, що студенти отримують, приїжджаючи на сесію.

Цього року географів побільшало. За традицією, студенти стають частиною географічної спільноти тільки після «посвяти». Тому особливу увагу до себе відчували першокурсники, які під час «посвяти в географи» повинні були продемонструвати певні уміння, кмітливість та креативність, відчути специфіку обраної спеціальності. Щороку студенти-старшокурсники придумують щось новеньке для новачків, але орієнтування на місцевості, клятва географів, гімн факультету та інші улюблені пісні під гітару залишаються обов’язковими елементами «посвяти».

Кафедра географії є однією з найстаріших в університеті. У 2016 році колектив кафедри святкує 80-річний ювілей.

news_okt_2016_26_4

З нагоди цієї дати найдосвідченішого викладача кафедри – кандидата географічних наук, доцента Кисельову Октябрину Олександрівну під час сесії та в день народження було нагороджено Грамотою Міністерства освіти і науки України.

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019