Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Студенти отримали перші дипломи

Випускники ЛНУ у Старобільську отримали перші дипломи про освіту.

Луганський національний університет імені Тараса Шевченка розпочав видавати дипломи про вищу освіту. Так, першими за часи евакуації дипломи про вищу освіту отримали студенти Інституту післядипломної освіти та дистанційного навчання. Саме в цьому інституті підготовка фахівців, що здобувають другу вищу освіту, завершується взимку. Тому за рішенням керівництва ЛНУ освітні документи були замовлені заздалегідь, а їх вручення відбулося відразу після оголошення результатів державних іспитів.

Нагадаємо, що переважна більшість студентів не звернула увагу на переконання самопроголошеного ректорату в Луганську. Розповсюджувалася інформація, що університет залишився в Луганську, працює за українськими ліцензіями, а в Старобільську виш розформували тощо. Не зважаючи на все це слухачі ІПОДН зробили свій вибір і тепер можуть пишатися дипломами державного зразку.

Луганський національний університет імені Тараса Шевченка продовжує виконувати всі покладені на виш функції та обов’язки перед студентами, починаючи від реалізації якісного навчального процесу і закінчуючи видачею документів про освіту, які визнані в усьому цивілізованому світі.

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019