Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Посвята у першокурсники

На факультеті природничих наук відбулася традиційна урочиста посвята у першокурсники.

У сонячний осінній день викладачі та студенти факультету природничих наук традиційно зібралися на вже «своїй» лісовій галявині на околиці м. Кремінна. Зібралися з урочистою нагоди: прийняти до студентської сім’ї факультету першокурсників, які тільки вступили до університету.

Сценарій цього заходу, як і його проведення, взяли на себе старшокурсники. Допомагали їм в цьому викладачі кафедр біології і СПГ та екології – Демидова Н. В. та Євтушенко Г. О.

Перед посвятою у студенти  першокурсники взяли участь у численних  конкурсах та випробуваннях. Для їх підтримки у змаганнях прийняли участь команди старшокурсників та викладачів. Усі з захватом виконували найрізноманітніші завдання: від створення квіткових композицій до бігу у мішках. Довівши свою «міцність» та дотепність, першокурсники склали клятву на вірність факультету. Зі вступом до студентської сім’ї їх привітали старшокурсники, декан, завідувачі кафедр, викладачі та всі присутні. Старшокурсники окрім вітальних слів подарували новим студентам «набір першокурсників», який допоможе їм успішно навчатися. Заслужені нагороди у різних номінаціях та солодкі подарунки отримали усі студентські команди.

На час проведення заходу припала й святкова дата – 15 річчя кафедри СПГ та екології. Факультет дружньо привітав кафедру й подарував іменинникам торт.

Захід пройшов у теплій та дружній атмосфері та подарував хороший настрій та приємні спогади.

За інформацією факультету
природничих наук

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019