Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Навчальна сесія

З 14 жовтня на факультеті природничих наук розпочалася довгоочікувана навчальна сесія у м. Кремінна.

На заняття зібралися студенти всіх спеціальностей факультету. Першими заїхали студенти-географи. Достатньо суворі погодні умови були пом’якшені теплотою зустрічі з друзями-однокурсниками та улюбленими викладачами. Студенти всіх курсів, починаючи з першокурсників й до досвідчених магістрантів другого курсу навчання, з бажанням і зацікавленістю відвідували навчальні заняття за розкладом. Особливо трепетно зустріли першокурсників: їх урочисто прийняли до сім’ї  студентів-географів. Посвята відбулася у дружній атмосфері гуртожитку: першокурсники з честю витримали усі випробування та конкурси, які для них підготували старшокурсники. Вечір закінчився у добрій атмосфері взаєморозуміння та хорошого настрою, під гітару було виконано гімн географів та факультету.

З 20 жовтня 2016 року на зміну географам заїхали студенти інших спеціальностей факультету, а саме: біології, екології, садово-паркового господарства, хімії та біохімії. З великим бажанням студенти цих спеціальностей також приступили до навчальних занять,   намагаючись, якомога більше  отримати нових знань та умінь під час стаціонарних навчальних занять. Особливо важливою ця сесія є для магістрантів. Студенти першого курсу магістратури повинні будуть обрати та обговорити з керівниками теми своїх наукових робіт, а студенти другого курсу пройдуть передзахист своїх уже майже готових магістерських робіт.

Загалом сесія на факультеті природничих наук,  як завжди, проходить у діловій та одночасно дружній атмосфері: навчальні заняття поєднані з активним відпочинком.

За інформацією факультету
природничих наук

 

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019