Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Засідання комісії з соціально-гуманітарної роботи

Сьогодні відбулося засідання комісії з соціально-гуманітарної роботи університету.

На засідання були присутні: заступники директорів та деканів із соціально-гуманітарної роботи структурних підрозділів університету, керівники центру культури й дозвілля, представники студентської соціальної служби та органів студентського самоврядування, голова первинної профспілкової організації ЛНУ імені Тараса Шевченка.

На засіданні комісії розглянули особливості формування громадянської позиції студентської молоді в сучасних умовах.

З доповіддю «Про формування громадянської позиції майбутнього фахівця в процесі професійної підготовки у педагогічному коледжі» виступила заступник директора з соціально-гуманітарної роботи Лисичанського педагогічного коледжу Олена Петрівна Літовка. Педагог визначила поняття «громадянська позиція» та охарактеризувала її складові.

О.П. Літовка представила сучасні форми та методи формування громадянської позиції студентів, зокрема фріланс та бренч-маркінг. Охарактеризувала можливості антропних технологій, технологій коучінгу та модерації.

Члени комісії вивчили досвід практичної роботи викладачів Лисичанського педагогічного коледжу з формування громадянської позиції студентів. Присутнім було запропоновано комплекс заходів для використання у подальшій практичній діяльності.

Наприкінці заходу освітяни підвели підсумки та затвердили плани соціально-гуманітарної  роботи структурних підрозділів університету на 2016-2017 н.р.

Олег Черниш, прес-центр
ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019