Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Як змінився університет за 5 років

Чергова п’ятирічка успішно завершилася в Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка.

news_des26_14_2

Незважаючи на окупацію Луганська та захоплення базових корпусів ЛНУ, вишу вдалося реалізувати, розпочату ще у 2009 році, Концепцію стратегічного розвитку університету. Про це повідомили на Вченій раді ЛНУ у Старобільську.

«За останні 5 років в університеті отримано близько 20 патентів на корисну модель, відкрито близько 30 спеціальностей в докторантурі та аспірантурі, створені спільні навчальні проекти з європейськими вишами (Вища Лінгвістична школа, Польща – проект «Подвійний диплом»), організований безперешкодний доступ до якісної освіти студентів з обмеженими можливостями та багато іншого, – розповіли на Вченій раді вишу. Таким чином, Учена рада констатує, що основні завдання Концепції стратегічного розвитку університету на 2009 – 2015 рр. виконані на 80 – 85%. Вважати виконання програм реалізації Концепції завершеними з позитивним результатом».

Однак у ЛНУ відзначили, є моменти, над якими зараз потрібно працювати в першу чергу. «Сьогодні актуальними залишаються питання національного та патріотичного виховання студентів, а також формування їх громадянської позиції. Крім того, виникла необхідність підвищення ефективності роботи в умовах віддаленого доступу, вимагає пильної уваги робота зі студентами пільгових категорій. І, звичайно ж, провідним напрямком залишається проведення заходів з питань європейської інтеграції України», – повідомили в ректораті Луганського національного.

Враховуючи нові умови і кардинальні зміни в суспільстві, а також прийняття нового Закону про вищу освіту, розробка нової Стратегії розвитку університету на 2015 – 2020 рр. почнеться вже у січні майбутнього року, відзначили в виші.

Прес-центр ЛНУ

 

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019