Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

«Козацькі забави»

У Старобільському гуманітарно-педагогічному коледжі пройшла спортивно-розважальна програма «Козацькі забави».

17 жовтня з нагоди відзначення Дня захисника України та Дня українського козацтва викладачі коледжу Є.К. Решетило та Н.В. Клименко провели спортивно-розважальну програму «Козацькі забави».

Мета заходу – розширення знань студентів з історії України, формування активної життєвої позиції, національної гідності й самосвідомості, розвиток фізичного здоров’я, кмітливості, рухової активності, виховання любові до Батьківщини.

Програма «Козацькі забави» включала наступні напрями: спортивні змагання, інтелектуальні випробування та вміння працювати в команді.

Суддівство змагань здійснювало журі, до складу якого входили директор коледжу О.С. Ковпак та заступники директора О.М. Крутько і Н.В. Войтенко.

Усі конкурси пройшли цікаво та весело. За результатами перемогу отримала команда групи ПО-3(9), 2 місце у команди групи ПО-1(9) та ІБАС-1(9), 3 та 4 місця посіли відповідно команди груп ПО-2(9) та ДВ-ДО-2(9). Учасники змагань були нагороджені грамотами, подарунками та солодкими призами.

Варто відзначити хорошу організацію проведення заходу. Поєдинком були задоволені як учасники змагань так, і вболівальники. Справжнім подарунком для присутніх стали виступи, які подарували дівчата з центру культури та дозвілля університету. Всі отримали позитивні емоції.

За інформацією Старобільського
гуманітарно-педагогічного коледжу

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019