Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Участь у передачі

Ректор ЛНУ імені Тараса Шевченка С.В. Савченко взяв участь у передачі «Інформаційний ранок».

Інформаційна підтримка має важливе значення для функціонування навчального закладу. «Інформаційний ранок» – передача, що виходить в ефірі «5 каналу» та надає можливість наживо, разом із фахівцями, обговорювати головні теми, шукати відповіді на нагальні питання, аналізувати події, отримавши ексклюзивні коментарі від експертів та безпосередніх учасників.

За допомогою «Skype» включення в ефір «5 каналу» ректор ЛНУ імені Тараса Шевченка С.В. Савченко взяв участь у ранковій передачі «Інформаційний ранок». Під час розмови з ведучим програми Сергій Вікторович розповів про особливості організації навчального процесу в умовах вимушеної евакуації та роботу освітнього центру «Донбас-Україна», що дозволяє вступати до ЛНУ імені Тараса Шевченка абітурієнтам з тимчасово окупованих територій. Ректор акцентував увагу на результатах роботи приймальної комісії і кількості цьогорічних вступників. «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка працює в штатному режимі, незважаючи на певні труднощі», – підсумував С.В. Савченко.

В умовах інформаційних протиріч підтримка з боку телебачення є надзвичайно важливою. Аналітика, наукові дискусії, обговорення актуальних питань розвитку освіти й обмін досвідом щодо здійснення навчального процесу є невід’ємною складовою розвитку й покращення сфери освітніх послуг.

Ірина Бахмет, Олег Черниш,
прес-центр ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019