Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Засідання круглого столу

На факультеті іноземних мов відбулося засідання круглого столу, що було присвячене лінгво-технологіям ХХІ сторіччя.

13 жовтня 2016 року у м. Полтава на факультеті іноземних мов відбулося засідання круглого столу на тему: «Лінгво-технології ХХІ сторіччя». У заході приймали участь студенти та магістранти спеціальностей «Англійська мова і література», «Німецька та англійська мова і література», «Французька та англійська мова і література», «Іспанська та англійська мова і література», а також викладачі і завідувач кафедри романо-германської філології.

Оскільки науковий семінар був присвячений розвитку лінгвістичних технологій та методик викладання, мова здебільшого йшла саме про те, як зробити процес навчання більш цікавим для учнів, а також про написання наукових робіт – дуже актуальну для студентів тему. Завідувач кафедри  С.О. Шехавцова у своєму виступі наголосила, що в успішної наукової роботи є два основних критерії – правильний вибір теми і правильний вибір наукового керівника.

Також на засіданні круглого столу зі своїми презентаціями і доповідями виступали студенти спеціальності «Англійська мова і література» та магістранти спеціальності «Мова і література (англійська)». Особливо слухачам сподобалась презентація студентки 4 курсу спеціальності «Англійська мова і література» А. Якуніної про впровадження коміксів у навчальний процес, зокрема в вивчення евфемізмів в англійській мові, тому що, по-перше, це ново і зовсім не нудно, а по-друге такі методи ефективні тим, що дозволяють подати серйозну тему у цікавій для учнів формі – бо який школяр не любить комікси?

Робота круглого столу визвала зацікавлення у студентів, і, можливо, хтось із них буде використовувати одну із обговорених сьогодні технологій для того, щоб передати знання своїм учням. А навіть якщо ні – все одно такі семінари дозволяють побачити, що попри всі життєві негаразди і проблеми наш університет живе, студенти працюють над новими і новими темами у своїх наукових роботах, а кафедра романо-германської філології – все таке ж велике коло друзів і колег, об’єднане спільним інтересом – вчити іноземні мови і навчати їм інших.

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019