Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Заняття Школи творчого зростання

У Старобільському відділенні ВП «РЦПО ЛНУ імені Тараса Шевченка» відбулось перше заняття Школи творчого зростання.

Заняття проходило у формі БІБЛІО-дайджеста на тему «Інформаційна компетентність учня та педагога ПТНЗ». Інформація охоплює дедалі більше галузей і стає однією з головних людських цінностей та основним ресурсом майбутнього. Процес інформатизації системи освіти висуває нові вимоги до учасників навчально-виховного процесу у сфері підвищення інформаційної компетенції та інформаційної культури.

На занятті були розглянути питання забезпечення підручниками та науково-методичною літературою учнів та педагогічних працівників у закладі, представлені для ознайомлення  зі складовими, етапами та шляхами розвитку інформаційної компетентності учня та педагога. Викладачі М.О. Третяк, та О.В. Федосюк піділились своїм досвідом формування інформаційної компетентності учнів на предметах інформатики, біології, хімії та географії. Керівником школи був проведений INFO-практикум «Як ми сприймаємо інформацію?».

Слухачами школи на занятті було виявлено та доведено, що найбільш ефективно інформаційна компетентність учнів формується при виконанні таких умов: проблемного навчання, використання мультимедійних технологій і методу проектів.

За інформацією Старобільського відділення
ВП «РЦПО ЛНУ імені Тараса Шевченка»

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019