Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Студентська конференція

У Старобільському гуманітарно-педагогічному коледжі 29 вересня відбулася звітно-виборча студентська конференція.

На порядку денному головних зборів активу студентського самоврядування стояло кілька питань: звіт про роботу органів студентського самоврядування у 2015-2016 навчальному році та вибори до їх складу.

З вітальним словом до студентів-активістів звернулася заступник директора з виховної роботи коледжу Н.В. Войтенко, яка зауважила, що протягом минулого навчального року досягнення активу коледжу в культурно-масовій,  волонтерській  та суспільно-корисній роботі були значними. Вона відзначила добру роботу старост груп та класних керівників і наголосила на тому, що самоврядування студентів – це частина виховного процесу, особлива форма ініціативної, самостійної, відповідальної громадської діяльності студентів з вирішення важливих питань життєдіяльності навчального закладу:  організації навчання, побуту, дозвілля, розвитку й підтримки молодіжних ініціатив.

Голова студентської ради коледжу Піднебенна Карина відзвітувала про роботу студентської ради в минулому навчальному році. Вона повідомила, що студентська  рада Старобільського гуманітарно-педагогічного коледжу ЛНУ імені Тараса Шевченка діє на основі Положення «Про студентську раду коледжу». Найвищим органом студентського самоврядування є студентська звітно-виборча конференція, яка проводиться щорічно в другій половині вересня. У доповіді студентки зроблено ґрунтовний аналіз діяльності студентів за звітний період, протягом якого було проведено велику кількість цікавих заходів різного спрямування. Серед них конкурси, виставки, інсценізації, інформаційно-просвітницькі програми, зустрічі з цікавими людьми. Усе це стало можливим завдяки активності студентів та їх відповідальному ставленню до дорученої справи.

Під час розгляду другого питання порядку денного було оновлено склад органів студентського самоврядування.

Найбільш хвилюючою частиною зборів було відзначення студентів грамотами за активну участь у громадському житті коледжу та розвиток молодіжних ініціатив.

За інформацією Старобільського
гуманітарно-педагогічного коледжу

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019