Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Участь у спортивному святі

Студенти І-ІІ курсів Навчально-наукового інституту фізичного виховання і спорту взяли участь у спортивному святі.

25 вересня на базі Кремінського районного центру соціальної реабілітації дітей – інвалідів відбувся спортивний захід під гаслом «Папа, мама, я – дружня сім’я». Цей захід став частиною загального Проекту «Папа, мама, я – здорова сім’я», який розпочався ще наприкінці серпня місяця цього року і зібрав не тільки дітей з різними фізичними вадами, вадами розвитку, а й батьків та дітей вимушених переселенців.

Метою заходу стало прагнення організаторів і творчого колективу Центру подарувати дітям хороший настрій, внутрішній емоційний комфорт, відчуття підтримки з боку однолітків і суспільства, а також можливість встановлення більш тісного зв’язку з батьками.

Змагання були організовані при підтримці видатних тренерів, педагогів, батьків, спеціалістів Центру. З вітальним словом виступила Старостіна Рімма Федорівна, заслужений працівник фізичної культури і спорту, заслужений тренер України, людина, яка підготувала не одну плеяду спортсменів-паралімпійців, чемпіонів та призерів міжнародних змагань. Безпосередню участь у проведенні спортивного заходу прийняли студенти першого та другого курсів інституту фізичного виховання і спорту напрямів підготовки «Середня освіта. Здоров’я людини», «Фізична реабілітація» «Спорт», «Фізичне виховання» Безуглова Аліна, Козловський Ігор, Лапенко Аліна, Світлична Альвіна, Скрипник Любов, Турчанікова Яна, Онищенко Ярослав, Базалей Олександр, Бондарев Дмитрий та інші. Особливо запам’ятався всім присутнім виступ-вистава студентів інституту: Козловського Ігоря, Безуглової Аліни, Лапенко Аліни та випускника 2014-2015 н. р. спеціальності «Спорт» Лукашук Артема.

Команди змагались у конкурсах: вітання команд, конкурс капітанів, найкращий вірш, пісня, «біг по кочках», стрибки у мішках та зі скакалкою. Апогеєм змагань стало перетягування канату. В результаті наполегливої боротьби переможцем змагань було вирішено визнати обидві команди.

Для всіх учасників змагань були підготовлені заохочувальні призи: солодощі та шкільне приладдя. Після церемонії нагородження усіх бажаючих було запрошено до столу, де вони мали змогу скуштувати куліш, приготовлений в польових умовах.

Слід зазначити, що з самого відкриття центру реабілітації, студенти інституту фізичного виховання і спорту беруть активну участь у його житті.  Центр є основною базою практики для студентів спеціальностей «Фізична реабілітація» та «Здоров’я людини». Вони проводять тут заняття з масажу та готують себе до майбутньої роботи у сфері реабілітації та оздоровлення дітей.

Завідувач кафедри фізичної реабілітації
та здоров’я людини С.М.Галій

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019