Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Зустріч з колективом ЛНУ

У Старобільську відбулося виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти у Луганській області, у рамках якого відбулася зустріч з колективом ЛНУ.

У рамках проведення виїзного засідання Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти у Луганській області в ЛНУ імені Тараса Шевченка відбулася зустріч з науково-педагогічними працівниками нашого університету, молодими вченими і представниками органів студентського самоврядування. Як і годиться, почесних гостей, які сьогодні приїхали до Старобільщини, зустріли хлібом-сіллю. Серед присутніх були  народні депутати України – члени Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, працівники секретаріату Комітету, представники Міністерства освіти і науки України, ЦК Профспілки працівників освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, працівники Луганської обласної державної адміністрації, Департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації та Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Співробітниками університету розроблено власну платформу «Електронний університет», яка дозволяє проводити онлайн-лекції в реальному часі  та вивести організацію віддаленого й стаціонарного навчання на якісно новий рівень, який фактично не має аналогів в Україні. Сьогодні народним депутатам та іншим представникам Комітету ректор університету Сергій Вікторович Савченко продемонстрував здобутки в цьому напрямку, провівши гостей до навчальної аудиторії, в якій, власне, і проходила одна з таких онлайн-лекцій. Далі учасників засідання запросили до актової зали, де й відбулася запланована зустріч.

Під час засідання обговорили актуальні питання щодо організації навчально-виховного процесу. Говорили  і про виділення додаткових приміщень для ЛНУ імені Тараса Шевченка у зв’язку з розширенням контингенту студентів та набором абітурієнтів. Перший заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Олександр Володимирович Співаковський зазначив, що це рішення, перш за все,  повинен затвердити Голова Луганської обласної державної адміністрації Юрій Григорович Гарбуз.

Не залишилося поза увагою й питання підвищення стипендіального фонду. “Проектом бюджету наступного року буде передбачено два види стипендій: соціальні та академічні. Стипендіальний фонд буде збільшено на 576 млн. грн.”,  − зазначив О.В. Співаковський.

Після засідання, яке відбулося в стінах нашого університету, представників Комітету зустрічали в с. Половинкине, де було заплановано відвідування опорного навчального закладу «Половинкинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Старобільської районної ради».

Ірина Бахмет, прес-центр
ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019