Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

«1-Й МЕМОРІАЛ ГЕРОЇВ АТО»

Представники ЛНУ взяли участь у змаганнях силових видів спорту «1-Й МЕМОРІАЛ ГЕРОЇВ АТО», які пройшли 24 вересня в Києві.

У програмі змагань було кілька видів спорту: перетягування канату, якутська тяга, а також змагання з силового екстриму. У Меморіалі взяла участь збірна команда МНС Луганської області. Організатором і безпосереднім учасником турніру виступив голова обласної федерації силових видів спорту, викладач кафедри олімпійського і професійного спорту Інституту фізичного виховання і спорту Олександр Дубовой. Свою майстерність демонстрував і студент-магістрант ІФВіС спеціальності «Середня освіта. Фізична культура» – Юрій Коротенко.

Не випадково силовий екстрим носить таку назву, адже спортсмени долають  випробування, які непідготовленій людині виконати складно. Це кантовка покришки вагою 360 кг, «прогулянка фермера» – перенесення двох балонів вагою по 110 кг, підйом штанги вагою 150 кг і найбільш видовищний і захоплюючий вид програми – тяга автомобіля вагою 20 тонн! З усіма вправами наші спортсмени впоралися блискуче, тим самим, оновивши свої персональні рекорди.

Глядачі захоплено стежили за виступами богатирів, а бійці Київського гарнізону, які також брали участь у спартакіаді, заряджалися бойовим духом від спортсменів.

За інформацією Навчально-наукового інституту
фізичного виховання і спорту

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019