“ПРЯНИКОВА ПОШТА-2016”

Найміцніший зв’язок між Заходом та Сходом України пролягає через дитячі серця.

Ініциатива донецьких мам “Пряникова пошта-2016” знайшла свій відгук в усіх куточках нашої держави. Діти знаходять друзів за листуванням, яке, можливо, переросте у міцну дружбу. Тільки так можна зламати стіну непорозуміння та розвіяти міфи, в які, нажаль, вірять дорослі.

ДЗ “ЛНУ імені Тараса Шевченка” долучився до Всеукраїнської акції “Пряникова пошта”! У зв’язку з чим, Студентська соціальна служба оголошує конкурсний набір серед студентів УСІХ курсів і спеціальностей до команди координаторів та волонтерів цього проекту, незалежно від місця проживання та міста знаходження!

Положення

Ви можете стати координатором у своєму місці, у школі, де відбувається ваша практика, або у школі, яка просто розташована поряд з вами.

Чекаємо ваших пропозицій  щодо участі у проекті.

Заявки з позначкою “Пряникова пошта” надсилати на адресу Студентської соціальної служби: м. Старобільськ, пл. Гоголя, 1. тел.: +380509384355,  або до деканатів.

Про те, як проходила Всеукраїнська акція “Пряникова пошта – 2015” можна дізнатися за посиланням http://www.radiosvoboda.org/a/27452005.html

За інформацією Студентської соціальної служби