Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Спогади про літо

Студенти факультету іноземних мов розповіли про своє літо.

Влітку в житті кожної людини відбувається щось особливе. Таке, про що хотілося б розповісти усім, поділитися з усім світом. Тож не дивно, що 21 вересня 2016 року студенти кафедри романо-германської філології презентували плакати на тему «Something to shout about» («Те, чим хочеться ділитись»), де поділились своїми спогадами. У заході взяли участь студенти 1-5 курсів спеціальностей «Англійська мова і література», «Німецька та англійська мова і література», «Французька та англійська мова і література», «Іспанська та англійська мова і література», «Російська та англійська мова і література».

Маленькі історії та великі відкриття, щось особисте і те, про що хочеться розповісти. Кожен плакат – це особлива історія, яка сповнена щасливими моментами життя та спогадами про літні канікули.

Учасники із захватом розповідали свої історії. Хтось відвідав музичний фестиваль, хтось вперше в житті побачив Ельбрус, хтось – побачив історичні пам’ятки інших країн, а студенти першого курсу поділились своїми враженнями від студентського життя.

news_sept_2016_25_1

Дякуємо усім групам, які взяли участь у презентації плакатів. До нових зустрічей!

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019