Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Перший суботник

Сьогодні в ЛНУ відбувся суботник

Суботник став першим у цьому навчальному році, участь у ньому взяли студенти Коледжу ЛНУ, Старобільського гуманітарно-педагогічного коледжу та  Навчально-наукового інституту фізичного виховання і спорту.  Спільними зусиллями його учасників було прибрано значну університетську територію.

За словами          заступників директорів  з виховної роботи Коледжів, Юлії Миколаївни Іванової та Наталії Володимирівни Войтенко, такі заходи вони будуть організовувати та  проводити щомісяця. Кажуть, що це внесок кожного студента в загальну справу – зробити територію університету доглянутою. До того ж, на їхню думку, саме така колективна робота згуртовує та об’єднує студентів.

Студенти разом з кураторами та комендантом гуртожитку привели у належний стан студентське містечко та територію навколо навчальних корпусів. На закріплених за кожною групою ділянках було зібрано сміття, прибрано від листя клумби та алеї.

Суботник пройшов дружно та організовано. Під керівництвом кураторів студенти залюбки виконували роботу. « Такі заходи важливо і необхідно проводити для того, щоб кожен з нас «очищувався» разом з довкіллям. Та й взагалі, суботники допомагають об’єднати всіх нас прагненням жити у чистоті”, – зауважила студентка ІІ курсу спеціальності «Початкова освіта» Тетяна Аліференко.

Закінчивши прибирання  кожен студент усвідомив значущість такого заходу та отримав задоволення від результатів колективної праці.

Ірина Бахмет, прес-центр

ЛНУ імені Тараса Шевченка

 

 

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019