Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Історія Старобільщини

Студенти Інституту історії, міжнародних відносин і соціально-політичних наук відвідали Луганський обласний краєзнавчий музей.

Історична пам’ять та формування суспільної свідомості є важливою складовою виховання в Інституті історії, міжнародних відносин і соціально-політичних наук, адже пам’ять та повага до подій минулого є запорукою майбутнього процвітання та розквіту. З цією метою була організована екскурсія до Луганського обласного краєзнавчого музею, яка стала одним з елементів комплексу заходів, що спрямовані на адаптацію студентів до навчання.

Студенти І курсу детально ознайомилися з етапами становлення Старобільщини, побутовими умовами життя різних прошарків населення у певні історичні епохи, відвідали експозиції «Природа рідного краю» та «Старобільськ – повітове місто», де дізналися багато нової інформації про легенди й перекази.

Багато студентів ЛНУ імені Тараса Шевченка є жителями інших районів Луганщини та Донеччини, тому екскурсія до музею стала першим знайомством з нашим містом. «Про Старобільськ до цього часу я знала небагато. Але мене вразила розповідь екскурсовода та експонати, які відображають побут його жителів. Мені хотілося б і надалі відвідувати архітектурні пам’ятки Старобільщини та детальніше дізнаватися його історію», – зазначила студентка спеціальності «Соціальна робота»  Ксенія Томілко.

Вивчення історії рідного краю є стійким елементом національної свідомості, що сприяє вихованню патріотизму, тому відвідування культурно-просвітницьких закладів є необхідною складовою навчання студентів.

Олег Черниш, прес-центр
ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019