Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

«Мальтійська служба допомоги»

Волонтери Центру психосоціальної адаптації закінчили навчання у Благодійній організації «Мальтійська служба допомоги».

Значення    надання першої допомоги важко переоцінити, оскільки вона не тільки рятує життя потерпілому, але й забезпечує подальше успішне лікування хвороби або ушкодження, попереджує розвиток тяжких ускладнень, зменшує втрату працездатності.

Кожен може надати першу допомогу, навіть не маючи спеціальної медичної освіти. Для цього необхідно мати бажання допомагати та пройти курси з першої допомоги.

Оволодіння вмінням надавати першу медичну допомогу збільшить шанси кожного потерпілого вчасно її отримати. Своєчасна допомога не тільки рятує життя потерпілому, але й забезпечує подальше успішне лікування хвороби або ушкодження, попереджує розвиток тяжких ускладнень, зменшує втрату працездатності.

Для надання першої допомоги необхідно мати бажання допомагати та пройти курси з першої допомоги.  З цією метою у травні 2016 року розпочалась навчальна програма з вишкілу з надання першої домедичної допомоги для волонтерів Центрів психосоціальної адаптації.

З 14 по 16 вересня двоє волонтерів – завідувач студентської соціальної служби, координатор ЦПСА Олена Дорогавцева та студентка 2 курсу Старобільського педагогічного коледжу Світлана Дорогавцева успішно закінчили цей вишкіл у м. Львів у Благодійній організації «Мальтійська служба допомоги», отримавши сертифікати, методичну літературу та манекен для вправлянь. Тепер розпочинається наступний етап – навчання всіх бажаючих вмінням швидко та адекватно реагувати у кризових ситуаціях, а також надавати першу домедичну допомогу. Перший семінар для волонтерів та співробітників ЦПСА відбудеться 14-15 жовтня за адресою вул. Руднєва, 6.

За інформацією Центру
психосоціальної адаптації

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019