Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Участь у форумах

Викладачі факультету іноземних мов продовжують брати участь у всеукраїнських форумах.

16-17 вересня 2016 року у на базі МНУ ім. В. Сухомлинського відбувся Науково-практичний семінар «Strategic Leadership for Academic Integrity». Метою форуму є об’єднання випускників Шведського Інституту (Swedish Institute Alumni), які мають досвід педагогічної та соціальної діяльності за принципами доброчесності, а також представників різних освітніх та соціальних сфер задля ознайомлення з кращими міжнародними практиками впровадження академічної доброчесності, обговорення та розробки міждисциплінарного кодексу доброчесності для освіти, процедур академічної доброчесності та політики застосування в сучасному українському контексті. Організатори зібрали громадських діячів, науковців та викладачів з різних куточків України для обговорення проблеми академічної доброчесності (Чернівці, Мелітополь, Київ, переселенці з Луганська). У воркшопі взяла участь завідувач кафедри романо-германської філології Світлана Олександрівна Шехавцова.

Серед лекторів семінару були відомі у наукових колах експерти: проректор Луганського університету внутрішніх справ, д.ю.н., проф. М.Карчевський; к.е.н., доценти Київського національного економічного університету ім.В.Гетьмана В.Сацик та А.Келічавий. А закінчилася програма першого дня ознайомчою екскурсією містом, яку провела відома краєзнавець Миколаєва Т.Губська.

Другого дня учасники заходу за тренерської підтримки в режимі інтерактивної дискусії обмінялися своїми ідеями на морському узбережжі Очакова.

За інформацією факультету іноземних мов

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019