Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

День здоров’я

Сьогодні у Коледжі ЛНУ імені Тараса Шевченка провели День здоров’я.

Захід пройшов спільно із благодійним фондом «СОС Дитяче містечко» при фінансовій підтримці ЮНІСЕФ та Навчально-науковим інститутом фізичного виховання і спорту провели День здоров’я. Розпочався спортивний захід з жеребкування, за допомогою якого були сформовані команди. До кожної команди увійшли студенти з різних курсів та спеціальностей. Такий розподіл був зовсім не випадковий. Адже головним завданням для адміністрації коледжу було згуртувати студентство коледжу та прийняти до її дружньої родини першокурсників.

Студенти із задоволенням подорожували станціями, демонструючи свої уміння стрибати, бігати та логічно мислити. Усього станцій було 7. На кожній з них завдання були різними. Стрибати в мішках при одночасному співанні пісні, складати пазли, пролізти через павутину із сітки – ці, і  не тільки, завдання студенти коледжу виконували з неабияким зацікавленням та ентузіазмом. І не дивлячись на те, що деякі студенти в командах були навіть не знайомі один з одним, вони досить швидко знайшли спільну мову і діяли спільно, колективно, а не окремо один від одного.

Сьогодні не було переможців. За словами Світлани Лопатіної, соціального працівника «Благодійного фонду «СОС Дитяче містечко» в цьому заході і не має бути переможців та переможених, адже всі учасники уже є переможцями.

День здоров’я  в Коледжі ЛНУ імені Тараса Шевченка відзначають вперше. Та за словами директора Коледжу, Наталії Вікторівни Мотунової, цей рік стане початком традиції відзначати День здоров’я щорічно.

По закінченню заходу усі студенти разом з кураторами груп сховалися під куполом парашуту, що і символізувало згуртованість та об’єднання усіх студентів Коледжу ЛНУ імені Тараса Шевченка.

 День здоров’я залишив лише позитивні відгуки та емоції у студентів. І пов’язано це не лише з ретельною підготовкою до спортивного заходу, а й  з тим, що участь у ньому брали не лише студенти, а й педагоги.  Масовість і особистий приклад кураторів – це важлива умова проведення таких заходів. По закінченню свята усіх студентів пригостили польовою кашею.

Ірина Бахмет, прес-центр ЛНУ

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019