Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

«Старобільська миля»

Студенти ЛНУ імені Тараса Шевченка здобули перемогу у «Старобільській милі».

Легкоатлетичний забіг «Старобільська миля» проводиться щороку Старобільською райдержадміністрацією до Дня фізичної культури і спорту.

Організаторами цьогорічного заходу стали відділ сім’ї, молоді та спорту Старобільської РДА, районна організація ВФСТ «Колос» і міська організація «Спартак», а також благодійна організація «СОС Дитячі Містечка» за фінансової підтримки «ЮНІСЕФ».

Цього року на спортивному заході була присутня рекордна кількість учасників, серед яких учні загальноосвітніх шкіл Старобільського та Біловодського районів, вихованці Старобільського гуманітарно-педагогічного коледжу та коледжу ЛНУ імені Тараса Шевченка, а також студенти Інституту фізичного виховання і спорту ЛНУ імені Тараса Шевченка та регіонального центру професійної освіти, а також команда з Лисичанська.   280 осіб було поділено на 4 вікових категорії, у зв’язку з чим було проведено два забіги.

Студенти ЛНУ імені Тараса Шевченка показали високий результат у «Старобільській милі». У віковій категорії «старші юнаки» перемогу здобули Деняк Максим та Рибалко Тарас.

За підсумками заходу була проведена лотерея по номерах учасників . Більше 20 щасливчиків отримали свої призи, серед яких були спортивні знаряддя, канцелярські приладдя та абонемент на відвідування спортивного клубу.

Олег Черниш, прес-центр ЛНУ імені Тараса Шевченка

 

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019