Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

День здоров’я в ІКМ та ФІМ

8 вересня в Інституті культури  і мистецтв та на факультеті іноземних мов відбувся День здоров’я.

В цей, по-справжньому літній       день, близько 150 студентів та викладачів вирушили до перлини  Полтави  – Дендропарку.

У  програмі Дня здоров’я традиційно відбулися спортивні змагання та конкурс страв. Вісім студентських команд , змагаючись по двоє, взяли участь у шістьох спортивних естафетах. Дух колективізму та прагнення до перемоги учасників спортивних змагань викликали у глядачів неймовірний сплеск емоцій та почуттів. Презентації студентських столів зі стравами вразили журі несподіваними ідеями та естетичним  виглядом, який їм надали прикраси осіннього лісу. Переможці конкурсів були нагороджені різноманітними солодощами.

Крім конкурсних частин заходу, в цей день відбулися дискотека та  концерт. У концерті взяли участь студенти спеціальностей «Музичне мистецтво», «Хореографія» та «Професійна освіта (Дизайн)». Яскраві гра на електрогітарі-соло Олексія Клочко та спів Тетяни Киндякової, Анастасії Буріки й Анастасії Босенко, запальні циганський і український танці студентів-хореографів, захоплююче дефіле студенток перукарського мистецтва із незвичайними зачісками з лісовою зеленню та фруктами, стали гідним завершенням свята здоров’я, краси та радості.

  Інформаційний центр Інституту культури і мистецтв

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019