Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Останні приготування

В університеті тривають останні приготування до нового навчального року.

Початок навчального року – це хвилююча подія для студентів та викладачів. Зустріч з друзями, наставниками, нові знайомства та враження – усе це незабаром очікує майбутніх першокурсників та студентську молодь нашого університету.

До початку 2016-2017 навчального року підготовлені усі структурні підрозділи навчального закладу. Затверджено плани, складено розклад занять, підготовлені навчальні аудиторії, спортивна зала, бібліотека.

У цьому році за рахунок додаткових учбових площ начальний процес організований буде значно ефективніше. Це надасть студентам додаткові можливості для отримання та засвоєння знань.

Свято 1 вересня розпочнеться вступною лекцією на тему: «Незалежній Україні 25 років», яка ознайомить студентів з основними історичними подіями становлення державності нашої Батьківщини, формуючи почуття особистої відповідальності за долю держави та українського народу.

Наразі проходять останні приготування до Урочистого мітингу, присвяченого Дню знань. Саме цей захід стане початком студентського життя майбутніх першокурсників, які отримають значки з гербом ЛНУ імені Тараса Шевченка і перед університетською сім’єю урочисто приймуть клятву студента. Також на святкуванні будуть присутні військовослужбовці, які вступили на навчання до одного з найстаріших ВНЗ східноукраїнського регіону.

Новий навчальний рік відкриває широкі можливості для всіх студентів. Кожен, хто протягом навчання буде докладати зусиль та сумлінно працювати, зможе отримати диплом ЛНУ імені Тараса, який відповідає європейським стандартам.

 

Олег Черниш, прес-центр
ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019