Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Друге місце на фестивалі

Вокальний ансамбль студентів ЛНУ посів друге місце на фестивалі культури учнівської молоді в Польщі.

Вокальний ансамбль «Усі зірки» діє в Луганському національному університеті під керівництвом Олени Володимирівни Череватої, яка понад 15 років займається підготовкою молодих співаків на Старобільщині. Її вихованці неодноразово брали участь у міжнародних конкурсах, демонструючи усьому світові красу та щирість української пісні. Не зважаючи на те, що учасники ансамблю не мають музичної освіти, а музика для них – свого роду хобі, вони постійно показують високий професіоналізм та творчі успіхи в багатьох пісенних конкурсах.

Цього року гурт узяв участь у Харцерському фестивалі культури учнівської молоді, який проходив у польському місті Кельце. Для конкурсу була відібрана досить складна для виконання пісня акапелло – «Go down, Moses», за яку наші студенти й отримали срібну нагороду.

Фестиваль тривав два тижні. Спочатку був організований святковий концерт для учасників, а потім розпочалися репетиції та конкурсні виступи. У рамках фестивалю студенти взяли участь у фестивальній ході, де відчувалася підтримка України з боку польських шанувальників.

Польський фестиваль проходить уже 43 роки. Серед учасників співаки з Польщі, України, США, Канади та Вірменії. Оцінювали конкурсантів члени журі з Польщі.

«Велику допомогу в організації поїздки надали Генеральне Консульство Республіки Польща у Харкові в особі Генерального Консула Януша Яблонського та керівник «Відділу співпраці з поляками на Україні» Ян Здановський. Польські організатори підтримували нас протягом усього перебування у країні, надаючи фінансову підтримку», – відзначила керівник гурту Олена Черевата.

У планах колективу участь наступного року, тому попереду плідна робота. Студенти ЛНУ в черговий раз довели, що гідно представляють ім’я рідної Альма-матер на конкурсах і змаганнях міжнародного та всеукраїнського рівнів. Вітаємо із перемогою!

За інформацією
прес-центру ЛНУ

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019