Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Засідання Вченої ради

30 серпня у ЛНУ відбулося планове засідання Вченої ради.

На порядку денному було обговорено 3 основних питання:

  1. Про підсумки роботи університету за 2015-2016 н. р. та завдання на 2016-2017 н. р.;
  2. Затвердження плану роботи вченої ради університету на І семестр 2016-2017 н. р. ;
  3. Затвердження навчальних планів та програм на 2016-2017 н. р.

Першим з доповіддю  про підсумки роботи університету за 2015-2016 н.р. та завдання на 2016-2017  н.р. виступив Сергій Вікторович Савченко.  Він ще раз нагадав, що 2015-2016 навчальний рік був досить складним, адже університет продовжував не лише ефективно працювати в умовах війни, а й розвиватися та успішно здійснювати освітньо-виховний процес. «Сьогодні, розпочинаючи новий навчальний рік, ми можемо з гордістю сказати: університет живе, і перемагає! І я щиро дякую за це студентам і викладачам, адміністрації і працівникам усіх структур!» – зазначив ректор.

Згідно з рішенням вченої ради цього року буде запроваджено онлайн-лекторій, який дозволить максимально нівелювати мінуси дистанційної освіти, унормувати розклад, оптимізувати організацію навчального процесу.

Вчена рада відзначила, що результатом кропіткої роботи стали показники вступної кампанії 2016 року. Загалом до університету та його відокремлених підрозділів у 2016 році буде зараховано більше 3000 осіб, що майже на 30% більше порівняно з минулим роком. І це найкращий результат прийому серед тимчасово переміщених вищих навчальних закладів Луганської та Донецької областей.

Під час засідання з промовою виступив голова наглядової ради ЛНУ імені Тараса Шевченка,  народний депутат України Віталій Семенович Курило. Усіх присутніх він привітав з початком нового навчального року та побажав творчої наснаги та успіхів у роботі. Директору Лисичанського педагогічного коледжу Галині Миколаївні Мінєнко, у звязку із встановленням рекорду України в категоріїї «Масові заходи», Віталій Семенович вручив диплом Книги рекордів України.

Секретар вченої ради Галина Петрівна Щука ознайомила присутніх з проектом плану роботи вченої ради університету на І семестр 2016-2017 н.р., який було розглянуто та затверджено на засіданні.

Про затвердження навчальних планів та програм на 2016-2017 н.р. доповіла  завідувач  навчального відділу Валентина Володимирівна Лєснова. Вона  зазначила, що перед початком нового навчального року було внесено зміни до навчальних планів, які відтепер відповідають європейським рекомендаціям і значно полегшують можливості для академічної мобільності.

За результатами таємного голосування вченою радою ЛНУ імені Тараса Шевченка було рекомендовано  ректору, доктору педагогічних наук, професору Сергію Вікторовичу Савченко взяти участь у конкурсі на заміщення вакантної посади члена-кореспондента НАН України.

Також  серед різного вчена рада слухала та ухвалила питання  про рекомендацію до друку навчально-методичного посібника Вовк С.О., Балацької О.Б., Бадера А.В. „Збройне насилля в системі владних відносин” та затвердження теми кандидатської дисертації зі спеціальності «Українська література» аспіранта ЛНУ імені Тараса Шевченка Єрмоленко Аліни Едуардівни.

 

Ірина Бахмет, прес-центр
ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019