Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Поповнення бібліотечного фонду

У Регіональному центрі професійної освіти ЛНУ відбулося поповнення бібліотечного фонду.

Для підвищення ефективності організації навчально-виробничого процесу у Відокремленому підрозділі «Регіональний центр професійної освіти ЛНУ імені Тараса Шевченка» протягом 2015-2016 н.р. був поповнений бібліотечний фонд закладу. У рамках українсько-канадського проекту «Навички для працевлаштування» від НМЦ ПТО у Луганській області були отримані навчально-методичні посібники Рубіжанським, Старобільським та Щастинським відділеннями.

З метою забезпечення загальноосвітньої підготовки учнів від ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» Старобільським відділенням було отримано підручники з предметів суспільно-гуманітарних дисциплін, природничо-математичного циклу у кількості 20 екземплярів з кожного предмету. Також для поліпшення організації та здійснення професійно-теоретичної підготовки учнів відділення були отримані підручники з предметів спецдисциплін.

Відповідно до нормативів і методичних рекомендацій щодо оформлення та обладнання навчального кабінету предмету «Захист Вітчизни» були замовлені три комплекти плакатів «Захисник Вітчизни» на Рубіжанське, Старобільське та Щастинське відділення ВП «РЦПО імені Тараса Шевченка».

За інформацією Старобільського відділення
РЦПО ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019