Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Головне свято країни

ЛНУ імені Тараса Шевченка приєднався до районного святкування Дня Незалежності України.

В історії українського народу є події, які мають надзвичайне значення та не втрачають своєї актуальності і в наш час. Однією з таких подій є здобуття незалежності 1991 року, що стало кінцевим результатом багатовікової боротьби українського народу та його найвидатніших синів за свободу Батьківщини.

День Незалежності – головне державне свято України, яке відзначається щороку 24 серпня на честь прийняття Верховною Радою УРСР Акту проголошення незалежності України. Цей рік не став винятком, тим паче, що сьогодні університет і вся Старобільщина відзначає 25-річчя.

ЛНУ імені Тараса Шевченка долучився до районних святкувань, які розпочалися незвичним виконанням головної національної пісні  – у формі  Всеукраїнського флеш-мобу «Співаємо разом Державний гімн України», що викликало позитивні відгуки з боку всіх присутніх.

Традиційно цього дня, хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх воїнів, які загинули за незалежність України.

Серед почесних гостей на заході були присутні народний депутат України, голова наглядової Ради ЛНУ імені Тараса Шевченка В.С. Курило, голова Старобільської райдержадміністрації А.І. Гаркавий, голова Старобільської районної ради М.О. Кулачка, які привітали жителів та гостей міста й побажали миру та благополуччя присутнім громадянам.

За сумлінну працю на благо держави, вагомі результати, досягнуті у професійній діяльності та з нагоди 25-ої річниці Дня Незалежності України відзнаками райдержадміністрації та районної ради були нагороджені активні жителі Старобільщини, серед яких і директор коледжу ЛНУ імені Тараса Шевченка Н.В. Мотунова.

На площі міста жителів та гостей Старобільськ вражала своїм розмаїттям виставка робіт місцевих художників, майстрів декоративно-прикладного мистецтва Старобільщини, де, в тому числі, були присутні і роботи студентів спеціальності «Дизайн» ЛНУ імені Тараса Шевченка.

Волонтери та працівники Центру психосоціальної адаптації, в рамках акції «Серцем в Україні» влаштували на центральній площі міста майстер-клас з виготовлення сувенірів. Кожен бажаючий зміг власноруч виготовити подарунки для військовослужбовців збройних сил України та жителів міст та селищ, які знаходяться поблизу від лінії розмежування. «Ця акція створена за підтримки волонтерів, які працюють у населених пунктах, що розташовані поблизу від лінії зіткнення. Нашою метою є підтримка мешканців та військовослужбовців за допомогою маленьких сувенірів, і ми впевнені, що Україна переможе», – відзначила завідувач сектором студентської соціальної служби ЛНУ імені Тараса Шевченка Олена Геннадіївна Дорогавцева.

День Незалежності для кожного українця є уособленням свободи, гідності та єдності. Тож єднаймося та прославляймо нашу країну разом!

Черниш Олег, прес-центр

ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019