Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Святкування Дня Прапора України

У ЛНУ імені Тараса Шевченка відбулось святкування Дня Прапора.

Сьогодні ЛНУ імені Тараса Шевченка та вся Старобільщина приєдналися до районних святкувань, присвячених Дню Державного Прапора України.

Український національно-державний прапор прийшов до серця нашого народу тернистими шляхами буття. Під час історичних звершень він ставав символом боротьби за національні та соціальні права. У ньому втілені віковічні прагнення до миру, праці, краси та багатства рідної землі.

За останні два роки Прапор України став більше ніж офіційним символом, адже він  набув нового значення, і, в першу чергу, став символом вільної, непереможної людини.  Його жовто-блакитні  барви упродовж усього історичного розвитку символізували боротьбу за свободу, і зараз, як ніколи раніше, для кожного українця – це, перш за все, його гордість!

Святкування  розпочалося урочистою церемонією підняття Державного Прапора України на центральній площі міста, де були присутніми співробітники, викладачі та студенти ЛНУ імені Тараса Шевченка.

З привітальним словом до присутніх звернувся народний депутат України, голова наглядової ради ЛНУ Віталій Семенович Курило, який наголосив на історичній значущості українського прапору та побажав миру та благополуччя всім українцям.

Після проведення усіх урочистостей відбулося покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку та до пам’ятного знаку загиблим за незалежність України.

По завершенню офіційної частини для всіх старобільчан та гостей міста  відбувся святковий  концерт, де всіх присутніх зі святом привітали  естрадно-духовий оркестр «Сурми Полісся» та вокальний ансамбль «Зерно любові».

Прапор України — це символ нашої незалежності, нашого європейського майбутнього. Тож, святкуймо та пишаймося ним разом!

Олег Черниш, прес-центр

ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019