Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Крок до студентського життя

В ЛНУ розпочалися вступні випробування та творчі конкурси для вступників на заочну форму навчання.

Вступне випробування – це перевірка рівня знань, умінь та навичок, здібностей до певного виду діяльності з конкурсного предмета, що проводиться у формі зовнішнього незалежного оцінювання, метою якого є перевірка та оцінка здібностей особи до творчої діяльності.

Відповідно до Правил прийому заздалегідь було розроблено та затверджено програми творчих конкурсів, які оприлюднено на веб-сайті університету, а також створено екзаменаційні комісії. Програми творчих конкурсів містять критерії оцінювання до кожного з них.

«Для кожного вступника цей захід є важливим та хвилюючим,- зауважує Данило Черниченко, який проходить творчі конкурси за спеціальністю «Журналістика». – Я разом з однокласниками прийняв рішення вступати до ЛНУ імені Тараса Шевченка, оскільки впевнений, що здобуду професійні знання та зможу працевлаштуватися у майбутньому. Після довгої підготовки я все ж не можу побороти хвилювання, але, сподіваюся, що все буде добре».

На факультеті української філології та соціальних комунікацій творчі конкурси проходять для вступників на спеціальність «Журналістика» з метою виявлення творчо обдарованих абітурієнтів, які мають здібності до діяльності у сфері соціальних комунікацій. «Творчі конкурси – це необхідний етап підготовки вступників до навчання, який складається з двох етапів: написання журналістського тексту за результатами прес-конференції та коректорська правка тексту. Це дозволяє виявити творчі здібності абітурієнта, зокрема його вміння спостерігати, збирати, систематизувати актуальну соціально значущу інформацію, уміння визначати актуальну тему заданого твору, аналізувати його структуру», – зазначила декан ФУФСК Пінчук Т.С.

Відомості щодо результатів вступних іспитів, творчих конкурсів та фахових випробувань вносяться до Єдиної державної електронної бази з питань освіти.

Прес-центр ЛНУ

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019