Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Зарахування вступників

В університеті відбулось зарахування вступників на денну форму навчання.

Навчання за денною формою передбачає великий обсяг теоретичного матеріалу та практичних занять, що дозволяє набути ґрунтовні знання з необхідних дисциплін та вдосконалити навички для здійснення майбутніх професійних обов’язків. Студент має можливість безпосереднього спілкування з викладачами, що сприяє набуттю основи якісної освіти.

Активне студентське життя – участь у науковому товаристві, студентському самоврядуванні, численні конкурси та свята – відкривають широкі можливості для реалізації творчого потенціалу кожного студента.

Цього року абітурієнти подавали заяви тільки в електронній формі в режимі он-лайн. Приймальна комісія ЛНУ здійснює перевірку достовірності даних, поданих вступником та приймає рішення про допуск до участі в конкурсному відборі для вступу на навчання.

Також було розроблено і затверджено програми творчих конкурсів та фахових випробувань для вступу на основі здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня.

Студент Луганського національного університету імені Тараса Шевченка – це високе звання, яке потребує відповідальності, наполегливості та старанності. Наш університет один із найстаріших ВНЗ східноукраїнського регіону, який 95 років залишається еталоном якісної освіти в Україні. ЛНУ успішно здійснює освітньо-дослідну та навчально-виховну діяльність, керуючись найкращими світовими й вітчизняними традиціями, сучасними принципами й новітніми тенденціями розвитку сфери освітніх послуг. «Я довго готувалася до вступу в ЛНУ, оскільки вважаю, що це престижний та успішний ВНЗ, випускники якого є професіоналами та освітньою елітою нашої країни. Сподіваюсь, що обрана мною професія буде цікавою та надасть змогу працевлаштуватися у майбутньому», – зазначила студентка І курсу Тамара Шапар.

Вітаємо наших першокурсників та бажаємо наснаги в навчанні, творчих успіхів і незабутніх вражень від навчання в ЛНУ імені Тараса Шевченка.

Прес-центр ЛНУ

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019