Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Участь у тренінгах

Представники ЛНУ взяли участь у тренінгах з викладання англійської мови за професійним спрямуванням (ESP).

Участь у тренінгах, які проводили тренери з Європи, пройшла в рамках співпраці Луганського національного університету імені Тараса Шевченка із Британською Радою, що має надзвичайно важливе значення для майбутнього розвитку університету та входження України в європейський освітній простір.

news_aug_16_10

Заняття проходили в інтерактивному режимі виключно на англійській мові, де панувала атмосфера відкритості, взаємодопомоги та доброзичливості. Участь у тренінгу дала можливість викладачам ЛНУ познайомитися й поспілкуватися із колегами з багатьох вітчизняних вишів, обговорити з ними актуальні питання викладання англійської мови у вищому навчальному закладі, зокрема, застосування найновіших технологій і програм у процесі викладання.

Після заходу учасники тренінгів з метою поширення здобутих знань, навичок та вмінь із подальшим звітуванням Британській Раді проведуть у своїх вишах семінари, презентації та воркшопи (workshops) для викладачів, студентів і магістрантів. У Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка заходи пройдуть у Старобільську та Полтаві.

За інформацією
факультету іноземних мов

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019