Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Відкриття фан-зони

6 серпня у м. Кремінна відбулося відкриття фан-зони Літніх ігор ХХХІ Олімпіади в Рио-де-Жанейро.

Нашу Луганщину на цих змаганнях будуть представляти 11 спортсменів: стрибуни у воду Ганна Красношлик, Анастасія Недобіга і Олександр Горшковозов, важкоатлети Анастасія Шишанова і Олександр Пєлєшенко, велосипедистки Любов Басова і Ганна Соловей, легкоатлети Сергій Смелик, Єлизавета Бризгіна і Наталія Строгова, гімнаст Максим Семянків. З них 8 – випускники та  студенти Інституту фізичного виховання і спорту ДЗ «ЛНУ ім. Тараса Шевченка».

В програму відкриття входило урочисте підняття олімпійського прапору, виступи дитячих танцювальних і творчих колективів м.Кремінна.

У заході брали участь студенти та викладачі Інституту фізичного виховання і спорту, учні Кремінських навчальних закладів, керівники та співробітники установ спортивного профілю, чемпіони, призери і учасники Олімпійських ігор.

Фан-зона ХХХІ Літніх Олімпійських ігор в Рио-де-Жанейро працюватиме з 6 по 21 серпня 2016 року в «Арт-кафе». На широкому екрані всім буде надана можливість перегляду прямих трансляцій та ретрансляцій змагань олімпіади з видів спорту.

Вболіваємо за наших разом!

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019