Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Освітній центр продовжує роботу

Освітній центр «Донбас – Україна» при Луганському національному університеті продовжує роботу.

Освітній центр «Донбас – Україна» допомагає випускникам 2016 року та минулих років, місцем проживання яких є територія проведення антитерористичної операції та населені пункти, які розташовані на лінії зіткнення, вступити до Луганського національного університету імені Тараса Шевченка на денну або заочну форми навчання за спрощеною процедурою без результатів ЗНО 2016 року. Скористатися цією можливістю можна до 20 вересня 2016 року.

З 01 липня 2016 року працівниками центру надано понад 500 консультацій та зареєстровано більше 200 вступників, які успішно пройшли вступні випробування на обрані спеціальності.

Значна частина абітурієнтів, які звертаються до освітнього центру мають атестат державного зразка про повну загальну середню освіту, але не мають результатів ЗНО 2016 року. Такі абітурієнти проходять реєстрацію в центрі, подають документи до приймальної комісії та складають вступні іспити.

Для абітурієнтів, які не мають документа про повну загальну середню освіту державного зразка, центр пропонує спрощену процедуру проходження державної підсумкової атестації з української мови та літератури й історії України на основі результатів якої видається атестат державного зразка. Результати державної підсумкової атестації зараховують як результати вступних іспитів. Після цього абітурієнти подають документи до приймальної комісії та проходять вступний іспит з профільного предмету за обраною спеціальністю.

На час проходження атестації та вступних іспитів абітурієнтам та їх батькам, за необхідністю, надається безкоштовне проживання у гуртожитку. Уся процедура вступу займає 1 – 2 дні.

Скористайтеся можливістю вступити до найстарішого вишу Східної України за спрощеною процедурою! Ми чекаємо саме на Вас!

Корисні посилання:

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019