Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

День вуличної музики

30 липня студенти ЛНУ взяли участь у святі вуличної музики.

День вуличної музики – це неперевершене свято для кожного поціновувача мистецтва. Молоді музиканти та співаки мали можливість продемонструвати свій талант та творчо самореалізуватися, а глядачі, у свою чергу, отримали задоволення від прекрасної атмосфери та теплого спілкування.

Організатором даного заходу стала команда CFS: Толока, неформальна молодіжна організація, яка проводить тури по всій Україні.

«Метою нашої організації є створення платформи, у рамках якої молодь зможе реалізовувати свої проекти, отримувати професійну підтримку та фінансування. У зв’язку з цим виникла ідея проведення Дня вуличної музики – площадки, в якій раз на місяць музиканти зможуть себе реалізувати, а глядачі будуть гарно проводити час. Ми плануємо й надалі укріплювати репутацію організаційного бренду та залучати до проведення подібних заходів активних жителів нашого міста», – зазначив Олексій Лебедь, один з організаторів Дня вуличної музики.

Серед учасників заходу була й студентка Луганського національного університету імені Тараса Шевченка Валерія Ладик, яка, не зважаючи на хвилювання, змогла продемонструвати свій талант та відчути підтримку глядачів. «Свято вуличної музики є новим та незнайомим для нашого міста. Але організатори змогли залучити багатьох молодих музикантів та забезпечити їм необхідну підтримку. Я планую й надалі брати участь у подібних заходах та розвивати творчі ініціативи молоді нашого міста», – відмітила студентка.

Наприкінці свята відбулось фаєр-шоу, яке своєю пишністю заворожувало глядачів, змушуючи невідривно стежити за вогнем та захоплюватися неймовірними трюками.

Прес-центр ЛНУ

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019