Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Підсумки приймальної комісії

Приймальна комісія ЛНУ імені Тараса Шевченка підводить перші підсумки вступної кампанії.

27 липня завершився прийом заяв та документів на денну форму навчання, яка є основною для здобуття певного рівня вищої освіти з відривом від виробництва. Навчальний процес передбачає особистісний контакт викладачів зі студентами, що забезпечує надбання глибоких системних знань та стійких умінь.

У встановленому законодавством порядку студенти денної форми навчання мають право на гарантовані державою: стипендіальне забезпечення, поселення у гуртожитку, відстрочення військової служби тощо.

Приймальна комісія університету надає допомогу абітурієнтам при заповненні електронних заяв та консультує щодо особливостей проходження фахових вступних випробувань.

Порівняно з минулим роком кількість абітурієнтів збільшилася, що пов’язано з кропіткою працею педагогічного колективу університету, наданням можливості вступити до ВНЗ абітурієнтам з окупованих територій, а також запрошенням на навчання військовослужбовців, які наразі перебувають у зоні АТО.

З 20 липня приймальна комісія розпочала приймати заяви на заочну форму навчання, яка поєднує в собі риси самоосвіти і очного навчання. Закінчення прийому документів від осіб, які мають право складати вступні випробування, завершиться 12 серпня, а від осіб, які не складають вступних екзаменів і не проходять творчі конкурси  ‒ 20 серпня.

«В освітньому центрі «Донбас-Україна» триває прийом заяв на денну форму навчання за кошти фізичних та юридичних осіб. Наразі, приймальна комісія складає рейтингові списки абітурієнтів та продовжує набір на заочну форму навчання. На даний момент набір абітурієнтів ще не завершено, підводяться остаточні підсумки», ‒ зазначила відповідальний секретар приймальної комісії Юрків Я.І.

У цілому, за словами проректора з науково-педагогічної роботи Ужченка Д.В., вступна кампанія проходить успішно, здійснено значний набір абітурієнтів.

Сьогодні відбудеться оприлюднення рейтингового списку вступників на денну форму навчання.

Прес-центр ЛНУ

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019