Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Вручення дипломів

23 липня в ЛНУ відбулося урочисте вручення дипломів випускникам.

Вручення документів про вищу освіту – це довгоочікувана подія для кожного студента, перший етап на шляху до професійного зростання та кар’єрного успіху. В свій час, отримавши цей важливий документ, упевнено розпочали професійний шлях безліч молодих талановитих людей.

За 5 років навчального процесу багатьом випускникам, як утім, і всьому педагогічному  колективу,  довелося пережити чимало. Було багато труднощів, перешкод, студентам зі звичного стаціонарного навчання довелося пізнавати – дистанційне. Після  початку військових дій на території нашої області, студентам довелося продовжити навчання на Старобільщині. Незважаючи на певні труднощі в організації навчального процесу, сьогодні дипломи в руках випускників.

Валентина, випускниця спеціальності «Соціальна робота». Своє навчання вона почала в Луганську. Причин для того  аби змінити ВНЗ на інший у неї не було.
„Для мене цих причин не було. Я вступала до ЛНУ. Не важливо, де він знаходиться, які стіни. Альма-матер – це не стіни, я так вважаю, це люди, це колектив, це наші викладачі, це студенти”.

Зустріч із викладачами, настанови директорів, деканів, оригінальні творчі виступи подарували незабутні емоції, що переповнювали випускників протягом усього свята.

З привітанням та побажаннями до присутніх звернувся ректор ЛНУ імені Тараса Шевченка С.В. Савченко. Він ще раз нагадав про те, що сьогодні випускники отримали диплом одного з найстаріших та найпрестижніших вищих навчальних закладів на Донбасі, який відповідає усім європейським стандартам.

Звання випускника ЛНУ імені Тараса Шевченка – це висока честь та велика відповідальність. Найактивніші студенти, які досягли успіхів у науковому, громадському та творчому житті університету, були нагороджені почесними грамотами.

Випускників привітали Ваховський Леонід Цезарович –  директор Інституту історії, міжнародних відносин і соціально-політичних наук, доктор педагогічних наук, професор та Пінчук Тетяна Степанівна – декан факультету української філології та соціальних комунікацій,  кандидат філологічних наук, професор.

У час прощання з університетом, друзями та викладачами найважливіші та найтепліші слова від імені всіх випускників вимовила студентка факультету української філології та соціальних комунікацій, магістр спеціальності «Українська мова і література», стипендіат Президента України, Вікторія Онуфрійчук, яка визнана найкращим студентом університету цього року.

„Визнання найкращим студентом університету стало для мене великою та приємною несподіванкою. Як цього вдалося досягти? –Це лише сумлінна праця”.

Ця святкова подія – урочисте вручення дипломів – назавжди залишиться для наших випускників палким спогадом та фінальним акордом студентського життя.

Прес-центр ЛНУ

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019