Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Дипломи державного зразку

ЛНУ імені Тараса Шевченка отримав дипломи державного зразку.

Диплом Луганського національного університету імені Тараса Шевченка – це державний документ, який відкриває перспективи кар’єрного зростання та самореалізації у подальшому житті. Це справжній дороговказ для багатьох колишніх студентів, серед яких світочі науки, педагоги, економісти, філологи, спортсмени зі світовим ім’ям. Характерною особливістю дипломів нашого університету є естетична привабливість та наявність захисних елементів, що відповідає європейським освітнім стандартам.

Уся підготовка до видачі дипломів: накази на допуск до державних іспитів та видача додатків створюється в Єдиній державній електронній базі з питань освіти. Це створює певні труднощі у зв’язку з необхідністю повторної верифікації даних у разі виникнення помилок. Не дивлячись на це, завдяки зусиллям деканатів та директоратів поставлені завдання були виконані.

«У зв’язку з об’єктивними причинами отримання дипломів відбувалося із затримкою, але завдяки наполегливій праці всього колективу університету вдалося вирішити проблеми. Вручення документів про вищу освіту є радісною подією як для студентів, так і для викладачів», – зазначив ректор ЛНУ імені Тараса Шевченка С.В. Савченко.

23 липня в ЛНУ імені Тараса Шевченка відбудеться урочисте вручення дипломів випускникам!

Прес-центр ЛНУ

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019