Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

«Донбас-Україна»

Освітній центр «Донбас-Україна» розпочав свою роботу.

Випускники 2016 року та минулих років, місцем проживання яких є територія проведення антитерористичної операції та населені пункти, які розташовані на лінії зіткнення почали проходити державну підсумкову атестацію в освітньому центрі «Донбас-Україна» при Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка.

«Це дає можливість отримати документи про повну загальну середню освіту за спрощеною процедурою та вступити на обрану спеціальність університету без сертифікатів ЗНО за результатами вступних іспитів» – зауважує керівник освітнього центру «Донбас – Україна» Мацай Н. Ю.

З 1 липня освітній центр «Донбас-Україна» працював у консультаційному режимі, а з 12.07.2016 р. разом зі Старобільською спеціалізованою ЗОШ № 3  було розпочато прийом заяв та проведення державної підсумкової атестації з української мови та літератури, історії України за спрощеною системою.

Абітурієнтам та батькам надано безкоштовне проживання у гуртожитку, в якому створено необхідні умови для проживання та відпочинку.

Абітурієнти, які вже мають документ про повну загальну середню освіту державного зразка, реєструються в освітньому центрі, потім подають документи до приймальної комісії університету та складають вступні іспити відповідно до правил  прийому до ДЗ «ЛНУ імені Тараса Шевченка» на обрану спеціальність.

На сьогодні, абітурієнти успішно проходять державну підсумкову атестацію.

Прес-центр ЛНУ

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019