Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

У гості до королеви полів

Днями ректорат університету відвідав дослідно-демонстративні лани харчової кукурудзи.

Доктор сільськогосподарських наук, професор кафедри технологій виробництва і професійної освіти Маслійов Сергій Володимирович запросив ректорат університету на презентацію дослідно-демонстраційних ділянок харчової кукурудзи на Старобільщині. Вивченню цього злаку Сергій Володимирович присвятив більше двох десятків років і говорить, що продовольчої, споживчої, ринкової цінності цієї культури ніхто не відміняв.

«Саме сьогодні університетська наука ладна зорієнтувати аграріїв, які сорти і методики вирощування можуть бути затребуваними й ефективними. У планах вишу відкриття аспірантури з рослинництва та селекції. Ми мріємо про створення потужного науково-дослідного, освітнього центру на базі Луганського національного університету імені Тараса Шевченка на теренах Старобільщини», – розповів Сергій Володимирович.

Учасники презентації оглянули дослідно-демонстраційні ділянки харчової кукурудзи. Ознайомилися з видами і підвидами, напрямками використання. Побачили 5 гібридів, 1 сорт цукрової кукурудзи та 3 гібрида поп-корну (сорту, що лопається). Скористалися можливістю скуштувати молодий початок солодкого злаку.

За матеріалами районної газети
«Вісник Старобільщини»

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019