Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Прийом документів

Сьогодні приймальна комісія ЛНУ розпочала прийом документів.

Протягом навчального року приймальною комісією проводилась активна робота по інформуванню вступників та громадськості щодо вступу до нашого Вишу, надавались консультації з питань вибору спеціальності, що найбільш відповідає здібностям, нахилам і рівню підготовки абітурієнтів.

У цьому році вперше надано можливість вступити до ВНЗ абітурієнтам з окупованих територій. У зв’язку з цим створено підрозділ приймальної комісії ЛНУ імені Тараса Шевченка – освітній центр «Донбас-Україна».

Вступникам за потреби гарантовано надаються місця у гуртожитку, в якому створено необхідні умови для проживання та відпочинку.

Істотною відмінністю цьогорічної вступної кампанії є те, що абітурієнти подають заяви про вступ тільки в електронній формі. Це створює певні труднощі, але працівники ЛНУ імені Тараса Шевченка надають необхідну допомогу вступникам.

Наразі документи для вступу подала достатня кількість випускників, серед яких є частина жителів зони проведення АТО та окупованих територій Луганської області.

«У цьому році було збільшено кількість бюджетних місць, порівняно з минулим роком, що є передумовою для успішного набору студентів», ‒ зазначила директор коледжу ЛНУ імені Тараса Шевченка Мотунова Н.В.

Приймальна комісія ЛНУ імені Тараса Шевченка запрошує до нашого університету абітурієнтів, готових до старанного та творчого навчання задля подальшої самореалізації та кар’єрного зростання.

Приймальна комісія знаходиться за адресою:

92703, м. Старобільськ, пл. Гоголя, 1.

Тел.: (097) 446 88 13, (095) 40 777 27

E-mail: luguniv.info.edu@gmail.com

www.luguniv.edu.ua (вкладка «Вступникам»).

Прес-центр ЛНУ

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019