Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

У ЛНУ створять віртуальні аудиторії

Побувати на лекції, не виходячи з дому, зможуть студенти ЛНУ. Онлайн-аудиторії створюють в евакуйованому виші.

«Ми вирішили вдосконалити дистанційне навчання, плануємо обладнати спеціальний кабінет, в якому наші вчені будуть читати лекції в режимі онлайн. Тобто згідно з розкладом викладачі будуть приходити в обладнану аудиторію, і проводити пару, у цей час студенти, перебуваючи вдома, зможуть, так би мовити, бути присутніми на заняттях», – розповів завідувач Центром інформаційних технологій, проректор з науково-педагогічної роботи ЛНУ Олександр Меняйленко.

Щоб «відвідувати» подібні лекції не потрібно встановлювати будь-яких програм, достатньо всього лише, користуючись будь-яким інтернет-браузером, перейти за посиланням. Знайти її можна буде на офіційному сайті ЛНУ, який нещодавно відновив роботу за своєю колишньою адресою (http://luguniv.edu.ua/). Посилання буде доступне тільки для певних користувачів – студентів однієї із груп, у яких читається ця дисципліна. Це зроблено для того, щоб не перевантажувати систему і уникнути різних провокацій, зазначили в університеті.

Крім того, у ЛНУ відзначили, таких онлайн-аудиторій планують створити кілька, щоб одночасно проходили заняття в різних групах. Однак почнуть із запуску однієї, роботу над проектом уже розпочато, але багато в чому гальмує відсутність фінансування, підкреслили в евакуйованому виші.

Прес-центр

news_des25_1_14

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019