Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Формула успіху ІПП

Інститут педагогіки і психології – один з найкрупніших підрозділів ЛНУ.

 У 2016 році Інститут оголошує прийом та запрошує на навчання за освітніми ступенями бакалавра, спеціаліста та магістра за спеціальностями:

  • Соціальна робота (Соціальна педагогіка. Практична психологія);
  • Дошкільна освіта (Корекційна освіта (логопедія));
  • Початкова освіта;
  • Початкова освіта (Українська мова і література);
  • Спеціальна освіта (Логопедія. Спеціальна психологія);
  • Спеціальна освіта (Олігофренопедагогіка. Спеціальна психологія);
  • Психологія;
  • Педагогіка вищої школи.

Вихователь, учитель, викладач, психолог – споконвічні професії, які завжди були, є і будуть затребувані суспільством, бо їхнє призначення – виховання, навчання і розвиток особистості з самого раннього віку; передача знань і досвіду від одного покоління до іншого; допомога особистості в досягненні внутрішньої та зовнішньої гармонії, задоволенні духовно-культурних потреб та потреби в самореалізації задля продовження людського роду, розвитку матеріальної  і духовної культури, прогресу науки і техніки.

Наразі Інститут педагогіки і психології здійснює освітній процес за денною, заочною та змішаною (очно-дистанційною та заочно-дистанційною) формами навчання.

Основними напрямами діяльності структурного підрозділу є навчальна, соціально-гуманітарна та наукова робота. Студенти мають можливість продовжити навчання в аспірантурі та докторантурі для здобуття наукових ступенів доктора філософії та доктора наук.

Важливою частиною функціонування Інституту є діяльність органів студентського самоврядування: студентський директорат, студентська рада гуртожитку, студентська профсоюзна організація та волонтерський загін «Тризуб».

Студентське життя насичене різноманітними начально-науковими та виховними заходами: Міжнародні, Всеукраїнські та регіональні науково-практичні конференції, Конкурси студентських наукових робіт, Олімпіади зі спеціальностей, Посвята в студенти, Дні здоров’я, Міс-аеробіка, Конкурси-фестивалі, календарні свята; здійснюється постійна соціально-психолого-педагогічна допомога різним категоріям клієнтів у Луганському обласному відділенні Міжнародної благодійної організації «Благодійний фонд «СОС Дитяче містечко» (м. Старобільск, Сєвєродонецьк); Центрі психосоціальної адаптації (м. Старобільськ).

Контакти:

сторінка Інституту педагогіки і психології Вконтакте: vk.com/lnu_ipp; 

тел. Інституту педагогіки і психології: (050) 862-88-25.

Прес-центр ЛНУ

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019