Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Приймальна комісія розпочала роботу

Сьогодні приймальна комісія ЛНУ імені Тараса Шевченка розпочала свою роботу.

Заздалегідь було підготовлено всі необхідні екзаменаційні матеріали для проведення вступних випробувань, сформовано й затверджено основні структурні підрозділи приймальної комісії. Окрім прийому документів, приймальна комісія здійснює консультування з приводу вступної кампанії.

Протягом року викладачами та співробітниками структурних підрозділів було проведено профорієнтаційну роботу, що дозволило проінформувати випускників про особливості навчання в університеті.

У цьому році вперше надано можливість вступити до ВНЗ абітурієнтам з окупованих територій. У зв’язку з цим створено підрозділ приймальної комісії ЛНУ імені Тараса Шевченка – освітній центр «Донбас-Україна».

«У складних умовах сьогодення важко заздалегідь прогнозувати результати вступної кампанії 2016, але ми впевнені що кількість студентів буде більшою, порівняно з минулим роком. Адже ми запрошуємо на навчання не тільки абітурієнтів, що проживають на території, контрольованій українською владою, але й випускників з тимчасово окупованих територій. Також ми хотіли б бачити серед наших студентів військовослужбовців, які наразі перебувають у зоні АТО. Ці складові дозволяють нам з оптимізмом дивитися у майбутнє», – зазначив ректор ЛНУ імені Тараса Шевченка С.В. Савченко.

Луганський національний університет імені Тараса Шевченка є визнаним лідером освіти й науки, центром культурного розвитку східноукраїнського регіону. Університет протягом останніх семи  років залишається серед 25 кращих вишів країни за підсумками рейтингу ТОП-200 Україна.

Студенти університету мають широкі можливості для навчання та самореалізації: участь у науковому, спортивному, громадському житті, набуття безцінного досвіду у використанні новітніх технологій. Якість освітнього процесу в ЛНУ імені Тараса Шевченка забезпечується поєднанням очного та електронного навчання, що відкриває нові можливості і студентам, і викладачам. Студенти є постійними призерами міжнародних і всеукраїнських олімпіад та конкурсів, учасниками наукових конференцій.

Диплом Луганського національного університету – це персональний престиж і гарантія успіху кожного нашого випускника. Це один із стартових документів, який відкриває перспективи кар’єрного зростання від студентської лави до почесних посад. Підтвердженням цього є видатні випускники університету, серед яких олімпійські чемпіони, відомі педагоги, світочі науки, діячі культури зі світовими іменами.

Приймальна комісія розпочне прийом документів 11 липня 2016 р. за адресою:

  • 92703, м. Старобільськ, пл. Гоголя, 1.
  • Тел.: (097) 446 88 13, (095) 40 777 27
  • E-mail: luguniv.info.edu@gmail.com
  • www.luguniv.edu.ua (вкладка «Вступникам»)

Прес-центр ЛНУ

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019