Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Освітній центр «Донбас-Україна»

1 липня вперше у ЛНУ було відкрито освітній центр «Донбас-Україна».

Освітній центр «Донбас-Україна» –  це підрозділ Приймальної комісії ЛНУ імені Тараса Шевченка, який створено з метою надання допомоги в здобутті вищої освіти випускникам шкіл із зони АТО та населених пунктів, що розташовані на лінії зіткнення, а також внутрішньо переміщеним особам.

На урочистому заході відкриття центру були присутні заступник голови Старобільської райдержадміністрації О.О. Григоренко, начальник відділу освіти Старобільської райдержадміністрації О.А. Івашкіна, ректор Луганського національного університету С.В. Савченко, проректори, директори та декани, викладачі, співробітники та студенти ЛНУ імені Тараса Шевченка.

Основними функціями освітнього центру «Донбас-Україна» є:

  • консультування та допомога в оформленні необхідних документів;
  • сприяння проведенню річного оцінювання та державної підсумкової атестації;
  • організація оформлення документів вступникам, проведення вступного випробування до вищого навчального закладу та надання рекомендації для вступу до вищого навчального закладу або до професійного-технічного навчального закладу;
  • сприяння поселенню до гуртожитку вищого навчального закладу осіб на час проходження річного оцінювання, державної підсумкової атестації та вступного випробування;
  • сприяння отриманню документів, що посвідчують особу.

«Відкриття освітнього центру – це важлива подія для випускників з окупованих територій. Протягом декількох днів в освітньому центрі «Донбас-Україна» особи, що проживають у зоні проведення АТО, жителі населених пунктів, що розташовані на лінії зіткнення, та внутрішньо переміщені особи  зможуть скласти державну підсумкову атестацію, отримати необхідні документи для вступу до університету та скласти вступні іспити для навчання у ВНЗ», ‒ зазначив проректор з науково-педагогічної роботи Д.В. Ужченко.

Освітній центр «Донбас-Україна» працює з 01.07.2016 до 20.09.2016 за адресою: м. Старобільськ, пл. Гоголя, 1, навчальний корпус № 1, перший поверх.

За інформацією звертатися за тел:  0507671066, 0960231434, 0999444268, 0937791554, 0954077727, 0974468813.

Прес-центр ЛНУ

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019