Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Світовий рекорд

28 травня ЛНУ приєднався до встановлення світового рекорду з уроку англійської мови.

Українці по всій країні об’єдналися у спробі подолати світовий рекорд Гіннеса і провести найбільший урок англійської мови у світі. Протягом 35 хвилин 5977 людей у  56 містах і 93 приміщеннях України провели однаковий урок англійської мови у той самий час.  Нам не вистачило лише 311 учасників, щоб побити цей рекорд!

Цей безпрецедентний захід став великим успіхом  для всіх українців, від Маріуполя до Львова й Одеси і міст на підтримку Року англійської мови і демонстрування світові об’єднаної України. Вчителі, учні, старші люди й молодь виявили свою національну гідність. Хештег #UAspeakingEnglish став одним із основних хештегів у Європі 27 травня!

І найважливіше: ми винесли певний урок із цього досвіду і переконалися, що ми можемо подолати цей рекорд. Україна має намір зробити другу, остаточну спробу в кінці цього року, щоб нею завершити Рік англійської мови. Ми закликаємо кожного українця приєднатися до нас.

Команда GoGlobal та Посольство Сполучених Штатів Америки відзначила участь нашого університету СЕРТИФІКАТОМ  за те, що ми підтримали  ідею й долучилися до уроку 28 травня.

За матеріалами
Центру з міжнародної
та навчально-виховної роботи

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019