Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Брифінг

Напередодні Дня Конституції у ЛНУ відбувся Брифінг з національно-патріотичного виховання.

Напередодні святкування 20-річниці прийняття Конституції України, у ВП «Регіональний центр професійної освіти ЛНУ імені Тараса Шевченка» (Старобільське відділення) відбулась зустріч педагогів у формі Брифінгу з національно-патріотичного виховання з використанням мультимедійної презентації.

У сучасних суспільно-політичних умовах пріоритетного значення набуває патріотичне виховання дітей та учнівської молоді, в якому важливу роль відіграє педагог, його особистий приклад, його погляди та практичні дії, що мають бути взірцем для наслідування, і саме патріотичне виховання громадянина має здійснюватися кожним педагогом на кожному уроці та в позаурочний час.

Завдання кожного педагога – сприяти формуванню в учнів національних та загальнолюдських цінностей, особистісних якостей, що притаманні громадянину України. Це можна зробити через використання української національної символіки, жовто-блакитних кольорів та українського традиційного одягу, тому педагогам було  запропоновано зробити костюмовані фотоетюди, виконати народну пісню і зіграти в народні ігри.

Ефективність патріотичного виховання значною мірою залежить від форм та методів його організації НВП, тому викладачам були запропоновані методичні пам’ятки щодо рекомендацій впровадження технік та методів національно-патріотичного виховання. Під час заходу педагоги заповнили прогалину у своїх знаннях цікавими фактами про Україну.

Важливо, щоб кожен навчальний заклад став для дитини осередком становлення громадянина-патріота України. Відповідно, всі заходи мають бути наповнені громадянсько-патріотичним змістом, стверджувати ідею спільності інтересів та взаємоповаги усіх громадян України.

За інформацією
Старобільського відділення
РЦПО ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019