Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

«77 чудес Луганщини»

На факультеті природничих наук проведено фотоконкурс «77 чудес Луганщини».

У 2015 – 2016 н. р. кафедрою географії було організовано та проведено фотоконкурс «77 чудес Луганщини». Назва конкурсу обрана не випадково, адже на Луганщині є чимало прекрасних місць і унікальних природних та історико-культурних об’єктів, про які повинні дізнатися інші люди.

Метою проведення конкурсу було виявлення і розвиток творчих здібностей в учнів, мотивація до пошукової, дослідницької та краєзнавчої діяльності, національно-патріотичне виховання, презентація цікавих і унікальних об’єктів та місцевостей Луганщини. До участі у конкурсі було запрошено учнів 8 – 11 класів загальноосвітніх закладів Луганської області (шкіл, ліцеїв, гімназій), вихованців закладів соціальної сфери (інтернатів, будинків дитини, центрів соціальної реабілітації тощо).

Загалом на конкурс було надіслано біля 100 робіт, серед яких оргкомітет в номінації «Наймальовничіше фото» відзначив фото Жовтобрюх Світлани «Річка Сіверський донець» і в номінації «За вміння бачити незвичайне у звичайному» фото Будкової Юлії «Терен».

Переможцями конкурсу стали:

  • 1 місце – Єлфімова Катерина, фото: «Червоне серце степу».
  • 2 місце – Зінніков Ілля, фото: «Світанок України» та «Містична красуня Луганщини».
  • 3 місце – Зінніков Ілля, фото: «Світло Луганщини».
  • 3 місце – Василенко Олексій, фото: «Чарівний пристін».
  • 3 місце – Чупахін Микола, фото: «Свято-Троїцький храм та історія його паркану».

Кафедра географії та факультет природничих наук вітає переможців і всіх учасників конкурсу та бажає подальших творчих успіхів.

Усі роботи конкурсантів представлено на сторінці у соціальній мережі «ВКонтакті»: https://vk.com/club105431896.

За інформацією ФПН

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019