Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Засідання Вченої ради

24 червня в Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка відбулось чергове засідання Вченої ради.

На порядку денному стояло два основних питання:

  • 1.Про хід виконання рішень вченої ради університету за 2015 – 2016 н.р. Обговорення і рекомендація до затвердження плану роботи вченої ради на 2016 – 2017 н.р.
  • Конкурсні справи.
  • Різне

З доповіддю про хід виконання рішень вченої ради університету за 2015 – 2016 н.р., обговорення і рекомендацію до затвердження плану роботи вченої ради на 2016 – 2017 н.р. виступила вчений секретар університету Щука Галина Петрівна. Вона відзначила, що рішення вченої ради виконувались на високому рівні та у визначені терміни.

З конкурсними справами виступив проректор з науково-педагогічної роботи Дмитро Вікторович Ужченко. Так, на посаду професора кафедри теорії та практики перекладу балотувалася доктор філологічних наук Моісеєнко Олена Юріївна. На посаду професора кафедри анатомії і фізіології людини та тварин  балотувався доктор біологічних наук Іванюра Іван Олексійович. На посаду професора кафедри української літератури балотувався доктор філологічних наук Галич Олександр Андрійович. Всі кандидатури були обрані на посади шляхом таємного голосування.

Серед різного розглядали питання про затвердження тем кандидатських дисертацій та  про  рекомендацію до друку наукового-практичного  довідника.

Прес-центр ЛНУ

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019