Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Випускний на факультеті іноземних мов

Факультет іноземних мов відзначив завершення тижня державних іспитів та захисту магістерських.

На факультеті іноземних мов успішно закінчився тиждень державних іспитів та захисту магістерських робіт, а також, 13 червня, пройшов захід «Випускний 2016». «Герої дня», випускники світилися радістю та хвилюванням від закінчення такого важливого етапу їхнього життя. Напутні слова випускникам сказали декан факультету, Карпенко Іван Михайлович, завідувачі кафедр романо-германської філології, Шехавцова Світлана Олександрівна, та теорії та практики перекладу, Перова Світлана В’ячеславівна, та викладач іспанської мови, Шабас Оксана Анатоліївна.

Карпенко Іван Михайлович палко привітав студентів із закінченням університету, подякувавши за їх вірність своїй аlma mater: «Зараз у світі нараховується близько 1 мільярду учнів, і студенти складають кращу частину цього «золотого мільярда». Мені приємно усвідомлювати, що й наші студенти входять до числа цих обраних. Спасибі Вам за вибір на користь нашого університету п’ять років тому. Ми всі повинні наполегливо, творчо працювати в житті, розраховувати тільки на власні сили. Успіх приходить до тих, хто не просто мріє про красиве, а працює на корисне. Не треба ловити метеликів, треба розводити сад і метелики прилетять туди самі. Щастя, здоров’я та успіхів вам у новому житті!»

Самі студенти також взяли участь в поздоровленнях, виконавши різноманітні номери, що показали їх творчий талант, що розкрився за ці роки. А в кінці вечора урочисто пролунав гімн нашого університету.

За інформацією ФІМ

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019